Garažo vartai

Gaminame ir montuojame pakeliamus, atveriamus ir nustumiamus sekcijinius garažo vartus. Pakeliami garažo vartai montuojami iš horizontalių segmentų (sekcijų). Atveriami garažo vartai montuojami tiek iš horizontalių, tiek iš vertikalių segmentų. Šių vartų varčios gali būti skirtingų gabaritų. Nustumiami garažo vartai montuojami iš vertikalių segmentų. Juos galima praverti ir naudoti kaip praėjimą, siekiant saugoti šilumą garaže.

Pakeliami garažo vartaiNustumiami garažo vartaiAtveriami garažo vartai

Garažo vartų segmentai gaminami skirtingo stiliaus:

  • Lygūs (paviršius gali būti lygus arba turėti medžio ar tinko faktūrą).
  • Su grioveliu viršuje (paviršius lygus);
  • Gofruoti 5 mm grioveliais (paviršius lygus);
  • Filinginiai (paviršius medžio faktūros);
  • Dekoruoti grioveliais kas 10 cm (paviršius medžio arba tinko faktūros);
  • Su grioveliu per vidurį (paviršius medžio arba tinko faktūros);
  • Gofruoti 10 mm bangelėmis (paviršius tinko faktūros);

Šviesaus, auksinio, sendinto ir tamsaus medžio (ąžuolo) faktūros pavyzdžiai

Segmento sluoksniai

Kiekvienas daugiasluoksnis segmentas („sandwich“) sudaromas iš dviejų valcuoto plieno lakštų (2). Tarp jų 40 mm storio befreonio poliuretano sluoksnis (1). Valcuoto plieno lakštas (2) dengiamas fosfatiniu gruntu (5, 6) ir poliesterinės emalės (7) danga giluminiu karšto galvanizavimo būdu (3, 4), todėl kiekvienas segmentas tampa ypač atsparus korozijai. Išorinis lakštas nesiliečia su vidiniu. Visu perimetru juos skiria šalčiui nepralaidžios tarpinės, kurios saugo nuo „šalčio tilto“ efekto. Standartiškai sekcijos dengiamos ruda (RAL 8017) ir balta (RAL 9016) emale, tačiau iš RAL spalvų paletės išsirinksite ir kitą Jums tinkančią spalvą.

RAL 1015
Kreminė
RAL 3000
Raudona
RAL 5010
Mėlyna
RAL 6005
Žalia
RAL 6009
Tamsiai žalia
RAL 7016
Antracito pilka
RAL 8017
Ruda
RAL 9002
Smėlio
RAL 9004
Grafito juoda
RAL 9005
Juoda
RAL 9006
Pilka
RAL 9007
Sidabro
RAL 9016
Balta

 


Jei patalpoje reikalinga dienos šviesa, į segmentus galime įkomponuoti langelius arba segmentus įstiklinti. Langelių rėmas gaminamas tiek iš PVC, tiek iš nerūdijančio plieno. Įstiklinimui naudojamas dvigubas nesibraižančio akrilo paketas.

Garažo vartai su langeliais

Stačiakampiai PVC langeliai gaminami 64 cm x 34 cm ir 61 cm x 20 cm formato, užapvalintais kampais – 67 cm x 34 cm formato. Standartiškai PVC langelių rėmai yra juodi arba balti, tačiau šios spalvos rėmeliai netinka, iš RAL spalvų paletės galite pasirinkti kitą spalvą.

Nerūdijančio plieno langeliai gaminami apvalūs (Ø 155 mm, Ø 235 mm ir Ø 315 mm), kvadrato (155 x 155 mm, 235 x 235 mm ir 315 x 315 mm) ir stačiakampio (805 x 155 mm) formos.

Vartų langeliai iš nerūdijančio plienoVartų langeliai

Įstiklinto segmento rėmas gaminamas iš aliuminio. Galime pagaminti sudalintus į dalis įstiklintus segmentus. Pagal poreikį rėmas gali būti anoduojamas, dažomas RAL peletės spalvomis arba padengiamas PVC plėvele vaizduojančia medžio faktūrą.

Garažo vartai su įstiklinta vartų sekcija

Segmento stiklinimo tipai

Įstiklinimui naudojamas:

– grūdintas stiklas,

– nesibraižančio akrilo paketas:
skaidrus, tonuotas, matinis arba raštuotas,

– polikarbonatas: skaidrus arba tonuotas.

 

Vartų atidarymui naudojama kilnojimo, varstymo ar stumdymo konstrukcija (tempimo spyruoklės, trosai, bėgeliai ir kt.). O jei norite juos atidarinėti ne rankiniu būdu, tai prireiks ir vartų valdymo automatikos komplekto.

Garažo VARTŲ ATIDARYMO KONSTRUKCIJA

Standartinių gabaritų  pakeliamiems garažo vartams (iki 3,00 m x 2,65 m) siūlome kompaktišką pakėlimo konstrukcijas R40:

Didesnių gabaritų garažo vartams siūlome konstrukcijas TLB:


Atveriami garažo vartai

Automatiniam atveriamų garažo vartų atidarymui tinka standartinė valdymo automatika su papildomais priedais. Šio tipo vartų rankiniam užrakinimui siūlome „ispaniško“ tipo užraktą. Rankena gali būti tvirtinama tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje. Standartiškai rankena dažoma balta, juoda arba aliuminio spalva, tačiau iš RAL spalvų paletės galite išsirinkti kitą Jums tinkančią spalvą.


Nustumiami garažo vartai

Nustumiamų vartų bėgiai  ir detales gaminami iš aliuminio. Prie garažo grindų tvirtinamas apatinis bėgis užtikrina sklandų didelio gabarito (iki 30 m² ploto) vartų darbą. Aplink visą vartų angą sandarinimui tvirtinama šepečių juosta. Nustumiami garažo vartai rakinami specialia spyna. Automatiniam vartų atidarymui tinka SOMMER, LIFTMASTER, COMFORT serijos automatika.

GARAŽO VARTŲ VALDYMO AUTOMATIKA

SOMMER serija

DUO VISION serija – šios serijos vokiška vartų automatika skirta vartams iki 3,15m aukščio ir iki 15m2 ploto. Komplektą sudaro elektrovariklis, valdymo blokas ir 2 pulteliai. Ši vokiška automatika pasižymi didele galia, ypač tyliu ir ilgaamžiu veikimu. Ši automatika geriausiai tinka kuomet garažo patalpa yra šalia ar po gyvenamosiomis patalpomis, nes ji užtikrina tyliausią vartų veikimą.
BASE/PRO+ serija – skirta vartams iki 3,15m aukščio ir iki 20m2 ploto. Komplekte elektrovariklis, valdymo blokas, bėgelis ir 2 pulteliai. Vokiška SOMMER BASE ir PRO serijos automatika yra pritaikyta veikti dideliu intesyvumu ir išsiskiria ypač didele galia, patikimumu bei tyliu veikimu. Šios serijos automatika puikiai tinka ypač platiems garažo vartams bei garažo masyvų ar požeminių aikštelių įvažiavimo vartams.

Sommer Duo vartų automatikaSommer Marathon vartų automatika

IMPROVE serija

IMPROVE – patikima ir ilgaamžė automatika skirta vartams iki 3,15m aukščio ir iki 17m2 ploto. Komplekte elektrovariklis, bėgelis ir 2 pulteliai. Ši galinga ir patikima automatika pasižymi ilgaamžiu veikimu ir optimaliu greičiu. Tai puikus kokybės ir kainos derinys.

Improve vartų automatikaLIFTMASTER serija

LM serija – skirta vartams iki 3,3m aukščio ir iki 15m2 ploto. Komplektą sudaro elektrovariklis, bėgelis ir 2 pulteliai. Ši JAV kompanijos produkcija tai moderni ir inovatoriška automatika tinkanti įvairiems garažo vartams.

Liftmaster vartų automatikaLM vartų automatika